E-Mail ramazan_musaoglu@hotmail.com

İletişim Numarası 0535 320 00 23 ------ 0531 204 64 17

Sosyal Medya

Hurda Bakır Fiyatları

tavşanlı hurda

Hurda Bakır Fiyatları

Kullanılmış metali yeni ürünlere dönüştürmek israftan kaçınıp geri dönüşüm sağlayıp çevre sağlığını korumak için en gerekli mesleklerden biridir hurdacılık. Gelişmiş yöntemler, hurda metallerin yeni ürünlerde yeniden kullanımı dünyanın bir çok yerinde başarılı ve faydalı bir endüstri haline gelmesini sağladı. Hurdacılar, hurdaların geri dönüşümü konusunda çeşitli yollarla her türlü çabayı sarf etmektedirler.Unutulmaması gereken en önemli şeylerden biride çelik,demir,bakır,kağıt, alüminyum gibi çeşitli hurdaların geri dönüştürülmesinin bir çok yönden toplumsal faydalara hizmet ettiğidir. Hurda metal endüstrisi, milyar dolarlık bir endüstridir aynı zamanda. Bu işlem, her yıl 85 milyon tonu aşan hurda metali çöp sahalarından izole etmekte ve topraktan ekstra değerli kaynakların çıkarılmasını sağlamaktan ziyade, zaten çıkarılmış olan metallerden yararlanılarak gereksiz israftanda bir yerde kaçınılır. Geri dönüştürme işlemi yapıldığı sırada, metaller ayrı bileşenlerine kadar ayrıştırılır ve her metal yeni ürünlerde kullanılmak üzere dönüştürülür. Bu dönüşüm evresi birkaç hafta kadar kısa bir zamanda gerçekleşir, bu kısa süreli işlemlerle hurda geri dönüşümünü yalnızca kolay ve uygun bir fiyatta değil, aynı zamanda kullanışlı bir yol haline getirecektir. Hurdacılar bir çok alanda kullanmak üzere hurda alır ve satar. İşinize yaramayan hurdalarınız var ise hurdalarınız için gerekli ödeneği alabilmek üzere bir hurdacıya satabilirsiniz. Hurda metali kar için satarken, metali hurda sahasına kendiniz taşımayı veya daha fazla rahatlık için bir hurda metal işletmesinin mülkünüzden çıkarmasını seçebilirsiniz. Hurda metal işletmeleri, hurda metal de satarlar.Hurda metal malzemeleri gerektiren bir projeniz varsa hurdacıların yardımını almaktan asla çekinmeyin gerekli her türlü yardımda bulunacaklardır.

Hurda bakır fiyatlarına gelirsek her gün değişebildiği gibi biz yine de en güncel halini sizlerle paylaşacağız. Hurda bakır fiyatları kilogram cinsinden hesap edilmektedir. Soyma Bakır Hurdası kilosu 54 tl 50 kuruştan, Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası kilosu 48 tl 50 kuruştan, Lama Bakır Hurdası kilosu 54 tl 50 kuruştan, %98 Külçe Bakır kilosu 49 tl 70 kuruştan, TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası kilosu 52 tl 50 kuruştan, Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası kilosu 50 tl 50 kuruştan alınmaktadır.

Hurda bakır fiyatlarının çeşitlerinin çokluğuyla beraber bir çok diğer hurda çeşidi ve fiyatlarına da değinmek istiyorum. Hurda Alüminyum Tel kilosu 14 türk lirasından, Hurda Alüminyum Araiş kilosu 13 tl 10 kuruştan, Hurda Alüminyum Ofset Matbaa kilosu 13 tl 30 kuruştan, Hurda Alüminyum Jant kilosu 13 tl 10 kuruştan, Hurda Alüminyum Boyasız Profil kilosu 12 tl 50 kuruştan, Hurda Alüminyum Profil kilosu 12 türk lirasından, Hurda Alüminyum Tas Tabak kilosu 11 türk lirasından, Hurda Alüminyum Piston kilosu 10 türk lirasından, Hurda Alüminyum Sert Kartel kilosu 9 tl 50 kuruştan, Hurda Alüminyum Kutu kilosu 7 tl 25 kuruştan, Hurda Alüminyum Radyatör kilosu 6 tl 80 kuruştan, Hurda Çelikli/Plastikli Alüminyum Tel kilosu 8 türk lirasından, Hurda Alüminyum Bakırlı Petek kilosu 20 türk lirasından alınmaktadır.

Hurda Bakır çeşitleri saymakla bitmeyecek cinstendir birkaç önemli hurda fiyatlarına da değinecek olursak Hurda Levha Kurşun kilosu 13 tl 70 kuruştan, Hurda Çatı Minare Söküm Kurşun kilosu 13 tl 55 kuruştan, Hurda Anot Nikel kilosu 92 türk lirasından, Hurda %95-99 Şablon Nikel kilosu 90 türk lirasından alınmaktadır. Hurda bakır fiyatlarının en güncel halini sizlerle paylaştık.Daha öncede belirttiğimiz gibi günden güne hurda bakır fiyatlarının değiştiği bir sektör söz konusudur.

En Son Eklenen Haberler


tavşanlı hurda

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Bakır Fiyatları Kullanılmış metali yeni ürünlere dönüştürmek israftan kaçınıp […]

tavsanli hurda

Hurdacılık ve Hurda Fiyatları

Hurdacılık ve Hurda Fiyatları   Metal ürünler için geniş bir […]

tavsanli hurda

Hurdacılık ve Tavşanlı Hurda

Hurdacılık ve Tavşanlı hurda Hurda, kullanılan malzeme dışında olan malzemenin […]

tavsanli hurda alim satim

Kütahya’da Hurdacılık

Kütahya Hurda Alım-Satım Hepimizin bildiği kadar hurda kelimesini genelde parçalanmış, […]

Sohbete Başlayın !
Canlı sohbet!
EGE METAL HURDA
HOŞGELDİNİZ

TAVŞANLI EGE METAL HURDA
RAMAZAN MUSAOĞLU

(Whatsapp üzerinden bize ulaşmak için sohbete başlayın!)