E-Mail ramazan_musaoglu@hotmail.com

İletişim Numarası 0535 320 00 23 ------ 0531 204 64 17

Sosyal Medya

Hurdacılık ve Hurda Fiyatları

tavsanli hurda

Hurdacılık ve Hurda Fiyatları

 

Metal ürünler için geniş bir iş yelpazesi olan hurdacılık , demirli ve demirsiz hurda metallerin yanı sıra artık yola çıkmaya elverişli olmayan hurda araçlar için de belli başlı ücretler öder. Metal geri dönüşümü büyük bir iştir; Bu, insanlar için kullanılmış metali geri dönüşüm için satarak biraz daha fazla para kazanmak için bir yol değildir yalnızca aynı zamanda geri dönüşüm sürecinin kendisi daha sağlıklı daha geniş çevre için en gerekli yollardan biridir.

Bir hurda sahasının nasıl çalıştığından, hurda metalin geri dönüşüm sürecinin neler içerdiğinden ve bir hurda sahasına vardığınızda ne yapılacağından emin değilseniz, bu makale size hurdacılık hakkında bir şekilde kullanmak için bilmeniz gereken tüm bilgileri verecektir.Tipik bir hurda sahası müşterisi, hurda metal alıp satan metal tüccarları veya elektrikçiler, tesisatçılar, inşaatçılar ve metallerle günlük olarak çalışabilen veya metallerle yakın temasa geçebilen diğer yükleniciler gibi tüccarlar olacaktır. Tüccarlar, bir projeden kalan hurda metallere sahip olabilir veya daha iyi bir kullanım için geri dönüştürülebilecek kullanılmamış metaller bulmuş olabilirler. Ek olarak, bazı ev sahipleri, yeni bir mutfak veya banyo gibi bir DIY tadilatının ardından ortaya çıkabilecek metalik aletleri, boruları ve kabloları geri dönüştürmek için bahçeleri hurdaya çıkarma girişiminde bulunabilirler. Hurdalık, hurda metal alıp satan bir geri dönüşüm merkezidir. Hurdalıklar, etkin bir şekilde hurda metal komisyonculuğudur bir bakıma. Hurda sahaları genellikle herhangi bir ana metali satın alır; örneğin, demir, çelik, paslanmaz çelik, pirinç, bakır, alüminyum, çinko, nikel ve kurşunun tümü günümüzün modern hurdalıklarında bulunacaktır. Hurdalıklar genellikle elektronik cihazlar, aletler ve metal araçlar satın alır. Hurdalıklar biriken metallerini rafinerilere veya daha büyük hurda komisyoncularına satımıyla ilgilenirler. Bir çok yönden israftan kaçınmayı engelleyen ve doğaya tamamen yararlı olan bir iş sahasıdır.

Bu yıllın güncel hurda fiyatlarına gelirsek Ekstra hurda demir kilosu 3tl 20 kuruştan ,DKP hurda demir kilosu 3tl 25 kuruştan, 1.sınıf hurda demiri kilosu 2 tl 90 kuruştan, 2.sınıf hurda demiri kilosu 2 tl 95 kuruştan, Demir talaşı hurdası kilosu 2 tl 55 kuruştan, Toplama hurda kilosu 2tl 50 kuruştan, teneke hurda kilosu 1 tl 95 kuruştan, Pik demir talaşı hurdası kilosu 2 tl 68 kuruştan, İnşaat demir çubuğu hurdası kilosu 3 tl 25 kuruştan, Tufal hurdası kilosu ise 0,15 kuruştan alıcıların yaklaşık perakende alış fiyatlarına tekabül etmektedir. Bu günden güne farklılıkta gösteren bir durum olmaktadır.

Diğer hurda çeşitlerinin fiyatlarına da değinmek gerekirse 1. Hamur Beyaz Hurda Kağıt kilosu 0,90 kuruştan, Değişik Renkli Hurda Kağıt kilosu 1 türk lirasından , Hurda Karton Kağıt kilosu 1 tl 10 kuruştan, Hurda Okul Kitabı kilosu 0,90 kuruştan, Hurda A4 Fotokopi Kağıdı kilosu 0,90 kuruştan, Kullanılmamış Hurda Gazete kilosu 1 tl 40 kuruştan, Kullanılmış Hurda Gazete kilosu 0,90 kuruştan alış fiyatlarına tekabül etmektedir.

Bir diğer en gözde olan hurda çeşidi ise plastik hurdasıdır. Plastik hurda fiyatlarına gelirsek Hurda ABS Plastik kilosu 1 tl 40 kuruştan, Hurda Polipropilen Moblen kilosu 2 türk lirasından, Hurda Polistren Kristal kilosu 1 tl 80 kuruştan, Hurda Jelatin kilosu 1 tl 40 kuruştan, Mavi Kırmızı Kapak kilosu 1 tl 40 kuruştan, Şeffaf Beyaz Naylon Hurda kilosu 2 tl 40 kuruştan, Çıkma Pimapen Hurdası kilosu 1 tl 95 kuruştan, Elteks Plastik Hurdası kilosu 1 tl 40 kuruştan, Hurda Temiz Pet Şişe kilosu 1 tl 30 kuruştan alış fiyatlarına tekabül etmektedir.

En Son Eklenen Haberler


tavşanlı hurda

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Bakır Fiyatları Kullanılmış metali yeni ürünlere dönüştürmek israftan kaçınıp […]

tavsanli hurda

Hurdacılık ve Hurda Fiyatları

Hurdacılık ve Hurda Fiyatları   Metal ürünler için geniş bir […]

tavsanli hurda

Hurdacılık ve Tavşanlı Hurda

Hurdacılık ve Tavşanlı hurda Hurda, kullanılan malzeme dışında olan malzemenin […]

tavsanli hurda alim satim

Kütahya’da Hurdacılık

Kütahya Hurda Alım-Satım Hepimizin bildiği kadar hurda kelimesini genelde parçalanmış, […]

Sohbete Başlayın !
Canlı sohbet!
EGE METAL HURDA
HOŞGELDİNİZ

TAVŞANLI EGE METAL HURDA
RAMAZAN MUSAOĞLU

(Whatsapp üzerinden bize ulaşmak için sohbete başlayın!)