E-Mail ramazan_musaoglu@hotmail.com

İletişim Numarası 0535 320 00 23 ------ 0531 204 64 17

Sosyal Medya

Kütahya’da Hurdacılık

tavsanli hurda alim satim

Kütahya Hurda Alım-Satım

Hepimizin bildiği kadar hurda kelimesini genelde parçalanmış, yıkık dökük ya da bizler için pek bir yararı olmayan eşyalar için kullanmaktayız. Bu eşyaların bizler için eskiyince bir önemi yoktur ama hurda olarak nitelenince büyük önem taşıyabiliyor. Hurdayı nevi şu şekilde de açıklayabiliriz, eski özelliğini taşımayan, kaybetmiş olan ve eskimiş olan hemen hemen her biçimdeki eşyaya daha doğrusu metal eşyaya verilen ad hurdadır. Bununla birlikte inşaat içinde ve ya yıkımlardan sonra geriye kalan işe yarar malzemeler de hurda olarak nitelendirilir. Hurda için ayrıca şunları da diyebiliriz hurda, bozulan, kırılan , çalışma özelliğini kaybeden her çeşit elektrikli eşyalar, kalorifer,  petekler, sobalar, demir-bakır- alüminyumdan oluşan her türlü ıvır zıvıra da hurda diyebiliriz. Evlerimizde atacak yer bulamayıp, eşyalarımızı öylesine beklentimiz bu hurdalar geçmişten günümüze kadar başlarımızın belası olmuştur. Peki hurda buyken bu işi  kendi çapında yapan, işleyen insanlara, hurdacı denir.

Çocukluğumuzdan beri hurdacıları penceremizden bekleyip hurdacı geldi hurdacı geldi diye dolanırdık. Bu hurdacılar hurda eşyalarını sokak sokak gezerek ararlar, toplarlar.  Hurdacı olan kişiler eşyaları insanlardan satın alırlar ya da çöplerden arayarak toplarlar. Evlerimizde bekletip atmaya kıyamadığımız bu hurdaların çok işe yaradığını biliyor muydunuz?  Şimdi diyeceksiniz ki ne yapılıyor bu hurdalara? Sizlere şöyle açıklıyayım. Bu hurdalar, hurda işi ile uğraşan büyük çaplı yerler tarafından satın alınır. Ivır zıvır diye adlandırdığımız bu hurdalardan kurtulup üstüne de para alabiliyoruz.

Hurdaların Gördükleri işlem şudur, bu hurdalar satıldıkları yerler tarafından alınıp bazı makinelerden işlem görerek geçer ve birbirinden ayrıştırılır.  Ardından geri dönüşüm sağlanmak için bir şekilde bir yerlerde, bir şeyler için kullanılır. Hurdacılık mesleğini basite almamak gerekir. Hurdacılık  artık sokaklarda gezen insanlar olarak değil de profesyonel bir şekilde yapılan bir iştir. Bu da işi başaran büyük şirketler vardır. Zaman geçtikçe birçok hurda şirketi oluşmuştur ve bu kişiler hurdalarınızı kapınıza kadar gelip almaktadır.  Ufaktan büyüğe kurtulmak istediğiniz hurdalarınızdan anında kurtulup aldığınız para karşılığında yenisini alabilirsiniz. Güvenilir bir şekilde işini iyi yapan hurdacı bulmak da artık zorken bizler sizlere bizzat tanıtıp güveninizi sağlayacağız. Çoğu internet sitelerinde bulabileceğiniz bu şirketler arasında en güvenilir en hızlı en işe yarar olanını sizlere önereceğiz.  Kütahya’da hurda bol olur hem eski eşyalarınızdan kurtulmak hem de bunlara para ile satmak için en güvenilir yerlerden biri olan Kütahya hurdacı ve Kütahya hurda sizlerle baş başa. Bizzat evlerinize, iş yerinize kadar gelip hurdalarınızı teslim almaya gelecek olan Kütahya hurdacı ve Kütahya hurda bizleri sokaktan geçecek hurdacıları saatlerce beklemekten de kurtarıyor.

Pratik, hızlı güvenilir bir şekilde siz değerli vatandaşa hizmet edecek Kütahya hurdacı ve Kütahya hurda sizleri gayet memnun edecektir.  Kütahya hurdacı ve Kütahya hurda geri dönüşüm yapılacak bu hurdaları bizzat profesyonelce olan bir şekilde değerlendiriyor. Firmanın en önemsediği şeylerden biri sıkıntısız hizmet ve müşteri memnuniyetidir. Memnuniyetini tam sağlayan bu firma kendi alanındaki en iyilerden biridir. Bu iş sayesinde firma sadece kendine kazanmıyor ayrıca sizlere de kazandırıyor, devlete de hizmet ederek ekonomiye büyük  katkıda bulunuyor.  Büyük öneme sahip olan bu ekonominin bir parçası olmayı sizler sayesinde başaran güvende ve hizmette kusursuz olan Kütahya hurdacı ve Kütahya hurda işlerinde firma büyük başarıya sahiptir. Kütahya vatandaşının  hurdacılıkta ilk adresi olmanın büyük memnuniyetini taşıyıp siz vatandaşa hizmet etmekten asla bıkmayan, hurdacılık gibi eskilerden beri süre gelen bu mesleği sürdürüp gurur duyuyoruz.

En Son Eklenen Haberler


tavşanlı hurda

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Bakır Fiyatları Kullanılmış metali yeni ürünlere dönüştürmek israftan kaçınıp […]

tavsanli hurda

Hurdacılık ve Hurda Fiyatları

Hurdacılık ve Hurda Fiyatları   Metal ürünler için geniş bir […]

tavsanli hurda

Hurdacılık ve Tavşanlı Hurda

Hurdacılık ve Tavşanlı hurda Hurda, kullanılan malzeme dışında olan malzemenin […]

tavsanli hurda alim satim

Kütahya’da Hurdacılık

Kütahya Hurda Alım-Satım Hepimizin bildiği kadar hurda kelimesini genelde parçalanmış, […]

Sohbete Başlayın !
Canlı sohbet!
EGE METAL HURDA
HOŞGELDİNİZ

TAVŞANLI EGE METAL HURDA
RAMAZAN MUSAOĞLU

(Whatsapp üzerinden bize ulaşmak için sohbete başlayın!)