E-Mail ramazan_musaoglu@hotmail.com

İletişim Numarası 0535 320 00 23 ------ 0531 204 64 17

Sosyal Medya

Tavşanlı Hurda Ticareti

tavsanli hurda alim satim

Tavşanlı Hurda Ticareti

Öncelikle hurdanın tanımını yapmak gerekirse hurda kırılmış, dökülmüş, eskimiş, parçalanmış, vizesi dolmuş; artık kullanılmaz hale gelmiş ya da kullanmanın gereği kalmamış, herhangi nesneler halk dilinde eşyalardır. Bu şekilde de diyebiliriz ki Hurda kelimesini genellersek şunu deriz yeniden kullanılabilme özelliğini yitirmiş, veyahut yitirmekte olan,  işlevsel veyahut yapısal  olarak bir değeri olmayan, miladı dolmuş tüm madde ve malzemelere, ıvır zıvıra verilen addır.  Türkiye’de her ne kadar bu şekilde düşünülmezse de  çoğu gelişmiş ülkelerde hurda sanayi ve ekonomi açısından hurdalar yeni ürünler kadar değerlidir, ve önem verilir. Bunun başlıca sebebi olarak da geri dönüşüm olayında kullanımlarına bağlanıyor. Geri dönüşüm işlemi nasıl mı olur?  Hurda olarak nitelendirdiğimiz, bu atıklar veyahut çöpler farklı ürünlere dönüştürülerek farklı sektörlerde de kullanılabilmektedir. Bunlar fabrikalar tarafından firma öncülüğünde alınıp çeşitli yollardan geçerek işlenir. Ayrıca hurda sadece aynı sektörde kullanılmaz ve ya kullanılması  gerekmemez,  aksine daha çok başka sektörlerde kullanılmak üzere geri dönüşüm işlemine girer. Hurda çeşitleri oldukça çoktur, piyasada en çok geri dönüşüme elverişli olan ve tercih edilenleri şu şekilde sıralayabiliriz; metal hurdası, plastik hurdası, otomobil hurdası, elektronik alet hurdası, bilgisayar hurdası, kağıt hurdası gibi hurdalar.

Hurda ve ya hurdacılık eskisinden farklı çoğu ülkede büyük önem arz eden büyük bir iştir. Dışardan bakınca oldukça küçümsediğiniz bu iş her ülke için büyük imkanlar sağlayıp olanaklara vesile oluyordur. Eskilerden bu yana  etrafınızda görürüz. Metal parçaları toplayan, kağıt, karton, pet şişe toplayan insanlara hurdacı denir. Basit olarak algıladığımız bu işlem bireysel bir iş olmaktan ziyade daha profesyonel hale gelmiş ve hurda alımı ya da hurda satımı yapan firmalar sayesinde kendine has kuralları olan bir sektör haline gelmiştir. Artık firmalar bu işi düzene sokup hem kendilerini hem de vatandaşı memnun etmektedirler. Hurdacılık olaraktan nitelendirdiğimiz bu sektör baya geniş bir sektördür. Çok büyük alanlarda iş yapabilme olanağı sağlayan bu sektör bunun yanında vatandaşa da kazandırıyor. Bu sektörde Kütahya da büyük kazanımlar sağlamaktadır. Tavşanlı hurda olarak nitelendirdiğimiz bu firmalar Kütahya halkını oldukça memnun edip güvenilirliğini kanıtlıyor.

Tavşanlı hurda sayesinde hem halk kendisi kazanıyor hem de devlet ekonomisine can veriyor. Tavşanlı hurda olaraktan profesyonel bir şekilde işini yapan güvenirliğinden asla ödün vermeyen ender firmaların başında geliyor. Halk evinden çıkmadan bir telefon ile ulaşıp hurdalarını makul bir fiyatta satıp kendisini de kâra sokabilir. Tavşanlı hurda sektöre yön verip işinde büyük işler başarıp, ülke ekonomisinde büyük işler başaracaktır.  Firma uygun ekipmanları ile uygun ortamlarda Uygun şartlar içinde geri dönüşümünü sağlayarak  güvenirliğini bizlere kanıtlıyor. Parçalanmış eşyalarınızı uygun bir şekilde bizlere teslim edip bizlere de ülkeye de destek çıkmak için en uygun yollardan biridir bu firma ve ekibi. Tavşanlı hurda sayesinde halk saatlerce sokaktan geçecek hurdacıya beklemekten kurtulup gönül rahatlığıyla  bir telefon kadar uzağında olan firmamıza sıkıntısız bir şekilde ulaşabilir. Evinizde bulunan her türlü eski olan cihaz, elektronik malzeme, soba, fırın, yatak, kalorifer gibi her kullanmadığınız metal alüminyum vs. tarzında olan tüm işlevini kaybetmiş eşyaları kazanarak bizlere teslim edip. Hem şehrimiz hem d ülkemize büyük katkılarda bulabilirsiniz. Geri dönüşüm ile bambaşka bir hale dönüşecek, bambaşka bir ihtiyacı kullanmamızı sağlayacak bu sektör ile büyük adımlara koşarak gururlu bir şekilde sizlere hizmet vermekteyiz. Tavşanlı hurda için ilk önemli şeylerden biri müşterinin sonsuz sevgisi ve memnuniyetidir. Asla  mağdur olmayacağınıza garanti vererek bu işe koyulan bir firmadır.

En Son Eklenen Haberler


tavşanlı hurda

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Bakır Fiyatları Kullanılmış metali yeni ürünlere dönüştürmek israftan kaçınıp […]

tavsanli hurda

Hurdacılık ve Hurda Fiyatları

Hurdacılık ve Hurda Fiyatları   Metal ürünler için geniş bir […]

tavsanli hurda

Hurdacılık ve Tavşanlı Hurda

Hurdacılık ve Tavşanlı hurda Hurda, kullanılan malzeme dışında olan malzemenin […]

tavsanli hurda alim satim

Kütahya’da Hurdacılık

Kütahya Hurda Alım-Satım Hepimizin bildiği kadar hurda kelimesini genelde parçalanmış, […]

Sohbete Başlayın !
Canlı sohbet!
EGE METAL HURDA
HOŞGELDİNİZ

TAVŞANLI EGE METAL HURDA
RAMAZAN MUSAOĞLU

(Whatsapp üzerinden bize ulaşmak için sohbete başlayın!)